نرم افزار فروش

نرم افزار فروش نرم افزاری است که مدیریت فروش یک مجموعه را مدیریت کرده و گزارش های مختلفی از این عملیات ها را در اختیار کاربر یا کاربران آن مجموعه قرار می دهد. نرم افزار فروش شامل قسمت های مختلف برای مدیریت فروش آن مجموعه است. یک نرم افزار فروش جامع باید به گونه ای طرای شود که هر کی و کاری بتواند به راحتی از آن استفاده کند و نرم افزار فروش مورد نظر در بر گیرنده ی همه ی نیاز های آن کسب و کار باشد. از یک مغازه میوه فروشی ساده تا نرم افزار خدمات خرید و تعمیرات موبایل. هر کسب و کاری که به نحوی با خرید و فروش در ارتباط باشد نیازمند یک نرم افزار فروش است برای مدیریت کردن هر چه بهتر کسب و کار خود

نرم افزار فروش

نرم افزار فروش فروشگاهی

نرم افزار فروش فروشگاهی به نرم افزاری گفته می شود که عملیات فروش یک فروشگاه را مدیریت کرده و گزارش های مختلفی از این عملیات ها به کاربر خود می دهد. نرم افزار فروش شامل قسمت های مختلف برای مدیریت طرف حساب ها و مشتریان خاص، محصولات و خدمات، هزینه ها و ... می شود. یک نرم افزار فروش فروشگاهی علاوه بر مدیریت فروش ، مدیریت خرید را نیز شامل می شود که با توجه به اطلاعات خرید و فروش سیستم، گزارش های سود و زیان مناسب را در اختیار کاربر خود قرار میدهد. همانطور که پیش تر گفته شد از جمله ویژگی های مهم یک نرم افزار فروش فروشگاهی سادگی استفاده از آن میباشد.
در این قسمت برخی از فروشگاه هایی که به سادگی میتوانند از نرم افزار فروش لیمو استفاده کنند را نام میبریم

نرم افزار فروش موبایل

یکی از پر رونق ترین فروشگاه های حال حاضر دنیا، فروشگاه های فروش و تعمیرات موبایل است. نرم افزار فروش لیمو سیستم به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که به سادگی هر چه تمام تر مدیریت خرید و فروش یک فروشگاه موبایل را بر عهده گرفته و کاربران این نرم افزار با داشتن حد اقل دانش کار با کامپیوتر و موبایل قادر خواهند بود از تمام امکانات این نرم افزار بهره ببرند.

نرم افزار فروش کتاب

کسب و کار برخی از فروشگاه ها به گونه ای است که تنها با خرید و فروش کالا در ارتباط هستند و برخی پیچیدگی ها مانند مواد اولیه و یا خدمات متنوع را شامل نمی شوند. این گونه فروشگاه ها از یک نرم افزار فروش انتظارات کمتری دارند و قطعا نرم افزار فروش لیمو میتواند تمام نیاز های آن ها را به سادگی پوشش دهد

نرم افزار فروش سوپر مارکت

سوپر مارکت ها فروشگاه هایی هستند که در هر محله و خیابان و کوچه تعداد زیادی از آنها یافت می شود ، متاسفانه فقط درصد کمی از این سوپر مارکت ها دارای نرم افزار فروش و مدیریت فروشگاه هستند. یکی از دلایلی که این سوپر مارکت ها تمایلی به استفاده از نرم افزار ندارند، تعداد زیاد مشتری و نبود زمان برای ثبت هر خرید مشتری از سوپر مارکت می باشد.
نرم افزار فروش لیمو هم برای گروه بندی محصولات یک سوپر مارکت و هم برای فروش سریع و بدون اتلاف وقت این نوع فروشگاه ها برنامه ی ویژه ای داشته است. این نوع فروشگاه ها که با تعداد زیادی از مشتریان و تعداد بالای فروش سر و کار دارند معمولا بیشتر مشتریان خود را در نرم افزار فروش ثبت نمی کنند و بدون انتخاب مشتری، فروش انجام می شود، که این امکان در نرم افزار فروش لیمو وجود دارد. همچنین ممکن است برای گزارش گیری های آینده کاربر سوپر مارکت بخواهد بعضی از مشتریانی که نیاز به دانستن جزییات خرید ها و حساب های آنها دارد در سیستم ثبت کند، و یا برای مشتریان متفرقه یک نام مشخص انتخاب کند و تمام فاکتور ها با خریدار نا مشخص را برای این کاربر ثبت کند.
در صورتی که مشتری انتخاب نشود و یا برای یک گروه از مشتری یک نام مشخص ثبت شود، در زمان ثبت فروشها نیازی نیست فروش جدید ثبت کنیم، و میتوان خرید هایی که چندیدن نفر در چند دقیقه انجام میدهند را در یک عملیات فروش ثبت نماییم.

نرم افزار فروش کالا

یکی از کسب و کارهایی که این سال ها روند رو به رشد داشته است فروش کالا در قالب مشاغلی مانند ((پخش کالا)) بوده است. در این گونه کسب و کارها که عموما به انبار برای نگه داری کالا دارد و تعدادی فروشنده همراه با وسیله نقلیه مناسب جهت پخش کالا ها نیاز است، معمولا مالک اصلی از روی سیستم کامپیوتر و فروشنده ها با موبایل به یک نرم افزار فروش مشترک متصل می شوند و اطلاعات فروش را ثبت میکنند. دسترسی فروشنده ها به قسمتهای مختلف نرم افزار فروش توسط کاربر اصلی مشخص م یشود و میزان فروش، تخفیف های داده شده و ... توسط هر کدام از فروشنده ها در بازه های زمانی مختلف توسط فروشنده اصلی در نرم افزار فروش قابل مشاهده میباشد.