برنامه حسابداری مغازه

امروزه بسیاری از مغازه داران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط به دنبال یک نرم افزار حسابداری ساده و کم هزینه هستند. اگر شما هم مغازه دار هستید و محصولاتی را به فروش میرسانید و یا خدماتی ارایه میکنید، با ما همراه باشید

برنامه حسابداری مغازه

برنامه حسابداری برای مغازه

برنامه حسابداری مغازه یک نرم افزار حسابداری کامل نیست، مغازه داران چون در گروه کسب و کارهای کوچک و یا متوسط قرار میگیرند، معمولا نه نیازی به تمام امکانات یک نرم افزار حسابداری کامل دارند، نه برای کار کردن با این نرم افزار های حسابداری، شخص متخصص در اختیار دارند و نه هزینه ای که برای تهیه یک نرم افزار در نظر میگیرند در حد یک نرم افزار حسابداری بزرگ است.
به همین جهت مغازه داران به سمت تهیه برنامه حسابداری مغازه و یا نرم افزار حسابداری فروشگاهی میروند

نرم افزار حسابداری ارزان

نرم افزار حسابداری با توجه به ویژگی ها و امکاناتی که دارد نمیتواند ارزان باشد، چون به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که تمام مسایل حسابداری یک شرکت و یا مجموعه بزرگ را پوشش دهد، که قطعا این نرم افزار حسابداری نمیتواند ارزان تهیه شود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی لیمو

در صورتی که میخواهید یک نرم افزار برای مغازه خود داشته باشید که تمام نیازهای مغازه شما را پوشش دهد و هم بر روی گوشی و هم کامپیوتر قابل استفاده باشد، میتوانید از قابلیت تست یک ماهه رایگان نرم افزار لیمو استفاده کنید و در صورت رضایت، با قییمت های ارزان و باور نکردنی برای مدیریت مغازه خود اقدام به خرید این نرم افزار کنید.

برای شروع از قسمت "ثبت نام" استفاده کنید