آموزش ثبت نام در لیمو سیستم

در این قسمت آموزش ثبت نام و ورود اولیه به نرم افزار خرید و فروش لیمو سیستم به شما آموزش داده می شود ، ثبت نام نیز همانند سایر امکانات در این نرم افراز بسیار ساده بوده و در صورتی که مراحل را به درستی انجام دهید کمتر از 2 دقیقه به طول می انجامد.

آموزش ثبت نام در لیمو سیستم

راهنمای ثبت نام در نرم افزار حسابداری لیمو

ثبت نام در لیمو سیستم

(مدت زمان مورد نیاز برای ثبت نام در لیمو سیستم :120 ثانیه)

ابتدا بر روی دکمه سبز رنگ " ثبت نام در لیمو" کلیک کنید تا صفحه ثبت نام برای شما بارگذاری شود.

آموزش ثبت نام در لیمو
در این قسمت سیستم ، برای تایید حساب شما یک شماره موبایل می خواهد ، شماره موبایل خود را با دقت وارد کنید و در کادر دوم به سوال امنیتی سیستم پاسخ دهید و بر روی دکمه "ادامه" کلیک نمائید.


کد تایید شماره موبایل از طریق پیام کوتاه به شماره ای که وارد نموده اید ارسال می شود و در این قسمت باید آن را وارد کنید تا حساب شما تایید شود.


آموزش ثبت نام در لیمو

وارد کردن اطلاعات

.در این قسمت اطلاعات خواسته شده توسط سیستم را با دقت وارد سپس بر روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کنید ثبت اطلاعات درست در این قسمت به معنای پایان ثبت نام شما در لیمو سیستم می باشد، وارد کردن تمامی اطلاعات خواسته شده در این قسمت به استثنای کد معرف اجباری می باشند .چنانچه شخصی معرف شما در برای استفاده از نرم افزار لیمو سیستم می باشد لطفا کد آن شخص را در قسمت کد معرف وارد نمایید تا سیستم متوجه این امر شود.


آموزش ثبت نام در لیمو


**تبریک ! ثبت نام شما با موفقیت انجام شد**

ـ آشنایی کلی با محیط نرم افزار

پس از ورود ، داشبورد نرم افزار قابل مشاهده می باشد :

آموزش ثبت نام در لیمو

داشبورد دسترسی به بخش های اصلی برنامه را آسان تر می کند علاوه بر داشبورد ، می توانید با استفاده از منوی کاملی از نرم افزار که در سمت راست صفحه اصلی قرار گرفته است ، بخش های مختلف نرم افزار تحت بررسی قرار دهید.

(همچنین با کلیک بر روی نام کاربری خود در بالای صفحه سمت چپ می توانید اکانت و پکیج های خود را مدیریت کنید.)

در ادامه راهنمای بخش های مختلف نرم افزار حسابداری لیمو را برای شما قرار داده ایم.