ارتباط با ما

مشتریان محترم، شما میتوانید در صورت بروز هر گونه مشکل و یا داشتن پرسش در مورد قسمت های مختلف نرم افزار لیمو از طریق ایمیل زیر و همچنین با استفاده از شماره موبایل قید شده از طریق نرم افزارهای واتس اپ و تلگرام و یا تماس تلفنی ، با پشتیبان های ما در ارتباط باشید

برنامه حسابداری مغازه

امروزه بسیاری از مغازه داران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط به دنبال یک نرم افزار حسابداری ساده و کم هزینه هستند. اگر شما هم مغازه دار هستید و محصولاتی را به فروش میرسانید و یا خدماتی ارایه میکنید، با ما همراه باشید

نرم افزار فروش

نرم افزار فروش نرم افزاری است که مدیریت فروش یک مجموعه را مدیریت کرده و گزارش های مختلفی از این عملیات ها را در اختیار کاربر یا کاربران آن مجموعه قرار می دهد. نرم افزار فروش شامل قسمت های مختلف برای مدیریت فروش آن مجموعه است. یک نرم افزار فروش جامع باید به گونه ای طرای شود که هر کی و کاری بتواند به راحتی از آن استفاده کند و نرم افزار فروش مورد نظر در بر گیرنده ی همه ی نیاز های آن کسب و کار باشد. از یک مغازه میوه فروشی ساده تا نرم افزار خدمات خرید و تعمیرات موبایل. هر کسب و کاری که به نحوی با خرید و فروش در ارتباط باشد نیازمند یک نرم افزار فروش است برای مدیریت کردن هر چه بهتر کسب و کار خود

آموزش شروع استفاده از نرم افزار حسابداری لیمو

هر نرم افزار کاربردی ممکن است در نگاه اول برای کاربران مبهم و پیچیده به نظر برسد، نرم افزار های حسابداری بیشتر از سایر نرم افزار ها شامل این مشکل هستند. نرم افزار لیمو اولویت اول خود را بر سادگی قرار داده و متخصصان پیاده سازی آن تمام تلاش خود را در جهت هر چه راحت تر بودن استفاده از آن به کار برده اند.

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری یک برنامه است که روی دستگاه شما نصب شده و مدیریت امور مالی شما را به عهده میگیرد.نرم افزار حسابداری شامل قسمت هایی از قبیل حساب‌های دریافتی، حقوق و دستمزد، مدیریت انبار، اسناد حسابداری، سند های عمومی و تراز حساب میباشد.وقتی شما یک فاکتور فروش ثبت میکنید، نرم افزار حسابداری سند حسابداری آن را صادر کرده و در حساب های فروش محصول و حساب شخصی که محصول را خریداری کرده است ثبت میگردد

نرم افزار آنلاین

نرم افزار های آنلاین در واقع نرم افزار های تحت وب هستند که برای استفاده آنهانیاز به نصب در دستگاه خود ندارید، با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از اینترنت در بین عموم مردم بسیاری از خدمات به سمت آنلاین شدن و استفاده در بستر وب هستند. در دسترس بودن ، امنیت، به روزرسانی و محدود نبودن به یک دستگاه بعضی از ویژگی های یک نرم افزار آنلاین ست

نرم افزار فروشگاهی

امروزه هر فروشگاه به یک نرم افزار فروشگاهی نیازمند است. یکی از ویژگیهای مهم یک نرم افزار فروشگاهی،سادگی آن میباشد، به گونه ای که کاربران آن نرم افزار با کمترین دانش کار کردن با کامپیوتر و یا موبایل، و بدون داشتن دانش کافی در زمینه حسابداری بتواند به راحتی از تمام قسمتهای نرم افزار خود استفاده کرده و گزارش های مورد نیاز خود در رابطه با مشتریان، سود و زیان، و... را در نرم افزار خود مشاهده کنند.

کسب درآمد اینترنتی

امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی به یکی از پر رونق ترین و کم هزینه ترین روش های درآمدزایی تبدیل شده است، افراد زیادی به عنوان شغل دوم یا پاره وقت خود، با دارا بودن کمترین دانش کار با اینترنت با کمترین زمان صرف شده اقدام به درآمد زایی میکنند،این درآمدها کم کم سیرصعودی به خودگرفته و گاها تبدیل به شغل اصلی میشود.در این قسمت کسب درآمد با نرم افزار لیمو سیستم به شما آموزش داده میشود

آموزش ثبت هزینه ها در نرم افزار حسابداری لیمو

در این مطلب ، آموزش ثبت هزینه ها در نرم افزار حسابداری لیمو را برای شما توضیح می دهیم . هر کسب و کاری دارای هزینه های بخصوص خود می باشد که شما می توانید با استفاده از این قسمت آنها را در سیستم لحاظ کنید. برای توضیحات بیشتر و آموزش کامل ثبت هزینه در ادامه مطلب با همراه باشید.

گزارش گیری از خرید و فروش

در این مطلب با نحوه گزارش گیری در نرم افزار حسابداری لیمو آشنا می شویم. گزارش گیری یکی از بخش های مهم در هر نرم افزار حسابداری می باشد و با توجه به گزارشاتی که بدست می آید می توانیم تصمیمات بهتری در راهبرد اهداف و پیشرفت کسب و کارمان اتخاذ کنیم.

ثبت فروش تکی محصولات و خدمات

در این مطلب به بررسی قسمت ثبت فروش تکی محصولات و خدمات در نرم افزار حسابداری لیمو می پردازیم ،این قسمت را می توانید در داشبورد و منوی اصلی نرم افزار مشاهده کنید.

مشکل عدم ارسال پیامک ثبت نام

در این مطلب به بررسی مشکل عدم ارسال پیامک هنگام ثبت نام در نرم افزار حسابداری لیمو می پردازیم تا کاربرانی که پیامهای تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده اند مشکلی بابت این موضوع نداشته باشند و به راحتی بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.

آشنایی با قسمت ثبت فاکتور خرید

بعد از ثبت محصولات و مشتریان خود ، می توانید به راحتی خرید های خود را در نرم افزار حسابداری لیمو ثبت کنید، در این مطلب به شما آموزش می دهیم فاکتور های خرید خود را در سامانه ثبت کنید و بر روی آنها مدیریت کامل داشته باشید.

آموزش ثبت نام در لیمو سیستم

در این قسمت آموزش ثبت نام و ورود اولیه به نرم افزار خرید و فروش لیمو سیستم به شما آموزش داده می شود ، ثبت نام نیز همانند سایر امکانات در این نرم افراز بسیار ساده بوده و در صورتی که مراحل را به درستی انجام دهید کمتر از 2 دقیقه به طول می انجامد.

آشنایی با قسمت مشتریان

مشتریان متشکل می شود از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که در تعامل و خرید و فروش با آنها هستید. بخش مشتریان را می توانید در داشبورد و همچنین منوی اصلی نرم افزار مشاهده کنید. با استفاده از این بخش می توانید اطلاعات کامل مشتریان خود را اعم از اطلاعات فردی و آدرس ، شماره تماس و .... به ثبت برسانید و در هنگام ثبت خرید و فروش از آنها استفاده کنید .